STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU

Nikdy se nevzdávej, s láskou Vaše adminka.

*Zvířata -Pohřební služby

Zeptejte se,... pohřební služba pro domácí mazlíčky

2. ledna 2012 v 23:26 | ADMIN webu
Prostřednictvím dotazů Vám rádi odpovíme na Vaše otázky nebo nás můžete kontaktovat přímo na telefonu 487 521 360

Kancelář:
Noamy Pet
Purkyňova 64
473 01 Nový Bor


Tel.: 487 521 360
Mobil: 777 021 587
Email: info@pohrbyzvirat.cz


Provozní doba: Po-Pá: 8:00 - 16:30 hod.

Sídlo firmy:
Noamy s.r.o.
Purkyňova 64
473 01 Nový Bor
IČO: 28738063
DIČ: CZ28738063


Jednatel: Dalibor Novák

Zákaznický servis: Petra Kašparová
Obchodní zástupce: Marie Krchová

ozdobné urnyE-shop ceník
památeční sklo se zataveným popelemE-shop ceník
laser portrétyE-shop ceník

Pohřby zvířátek

2. ledna 2012 v 23:23 | ADMIN webu
Kremace zvířátka (individuální)
Zajistíme převzetí zvířátka u Vás doma či u Vašeho veterináře. Tělíčko převezeme do našeho vlastního chladícího boxu. Poté zvířátko převezeme v určený termín do brněnského krematoria pro zvířátka, absolvujeme veškeré procedury - uložení tělíčka do papírové rakve, kremaci a vsyp popela do urničky. Po provedení žehu se vracíme zpět do Nového Boru a následující den po telefonické domluvě s majiteli dovezeme urničku do místa bydliště anebo předáme osobně v naší kanceláři.

Doplňkové služby

Pohřbení zvířátka u klienta na pozemku

Zajistíme případný převoz od Vašeho veterináře na Vámi určené místo, které musí být ve Vašem vlastnictví. Zajistíme vykopání hrobu, pohřbení zvířátka, dezinfekci místa a následné zasypání. Rovněž je možné umístění náhrobního kamene anebo křížku. Pohřbívání zvířátek neprovádíme v zimních měsících. Uchování zvířátka v našem chladícím boxu je možné maximálně na jeden měsíc.

Doplňkové služby

Pohřbení zvířátka na zvířecím hřbitově

Zajistíme případný převoz od Vašeho veterináře na Vámi určený zvířecí hřbitov. Zajistíme vykopání hrobu, pohřbení zvířátka, dezinfekci místa a následné zasypání. Rovněž je možné umístění náhrobního kamene anebo křížku. Pohřbívání zvířátek neprovádíme v zimních měsících. Uchování zvířátka v našem chladícím boxu je možné maximálně na jeden měsíc.

Doplňkové služby


Rozdíl mezi kafilérií a krematoriem

Kafilérie je asanační podnik, ve kterém se neškodně zpracovávají uhynulá zvířata (kadávery) z hospodářského chovu, ze zájmového chovu, jateční odpady a jiné odpady živočišného původu. Hromadné svozy kadáverů jsou zajišťovány speciálními velkoobjemovými vozy. Po té jsou naváženy do destruktorů, kde se za vysokého tlaku a teploty veškeré živočišné odpady rozvaří na hmotu, ze které se lisem oddělí tuk, který se dále průmyslově zpracovává, a masokostní moučka, která je hlavním produktem kafilérií. U nás se masokostní moučka povětšinou nesmí dále zkrmovat, z důvodu nákazového opatření proti šíření nemoci BSE a proto se používá jako přídavné palivo do cementárenských pecí. Kafilérie mají svůj nepostradatelný význam v oblasti hospodářského chovu zvířat a v živočišné výrobě, ale v oblasti zájmového chovu zvířat si troufáme tvrdit, že ne. A to hlavně z důvodu etického, počínaje samotnou manipulací s uhynulým zvířetem a konče jeho finálním zpracováním v kafilérii. Z tohoto důvodu je krematorium zvířat jednou z možností, kdy je každému zvířecímu kamarádu zajištěn individuální a důstojný odchod z tohoto světa. Našim přáním a určitě i přáním všech našich zvířecích kamarádů je, aby s nimi i po smrti bylo zacházeno důstojně a aby jejich cesta nekončila v asanačních kafilerních zařízeních.zdroj:http://pohrbyzvirat.cz

Pohřební služba pro domácí mazlíčky

2. ledna 2012 v 23:22 | ADMIN webu
Každé ZBOHEM zrodí vzpomínku je jen na nás jak si jí uchováme.

Naše mateřská firma Noamy s.r.o. je rovněž výrobcem skleněných urniček a památečního skla jak pro lidi tak i pro zvířátka a tak jsme schopni i zakázkové výroby na přání klienta. Dalším zaměřením firmy je samotný velkoobchod s pohřebními urnami, které dovážíme převážně z Holandska. V naší nabídce najdete velký výběr ozdobných uren z mnoha materiálů, které můžete rovněž zakoupit ve většině pohřebních službách. www.pohrebniurny.cz

Urny

Urničky nabízíme v několika velikost, tak aby odpovídali množství ostatků dle váhy zvířátka.
Na urnu je možné vypískovat libovolný text.
Ve spolupráci s českou firmou jsme nově vyvinuli keramické urničky, které jsou mrazuvzdorné a vodě-odolné. Posledním unikátním výrobkem je tzv. Zahradní Zvířecí Urna. Jedná se o keramickou plastiku ve tvaru psa a kočky, která může sloužit za života zvířátka jako dekorace v zahradě a při úmrtí a následné kremaci rovněž jako urna.
Zvířecí urničky je možné vybrat přímo v naší kanceláři anebo v našem e-shopu

Památeční sklo

se zataveným popelem zvířátka


Památeční sklo pro lidi se stalo velmi oblíbenou alternativou ozdobné urny v celé naší zemi ale i v zahraničí. Vzhledem k velké poptávce od chovatelů jsme se rozhodli vyrábět památeční sklo i z popela zvířátek.
Památeční sklo je vytvořeno spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zvířátka, který je zataven přímo do skla při samotné výrobě. Kombinací jemného dekorování a popela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný úkaz, který zvěčňuje vzpomínku na život Vašeho zvířecího přítele.
Každé památeční sklo je opatřeno evidenčním kódem a certifikátem pravosti použití popela.
Památeční sklo se vyrábí v mnoha tvarech, designech a barvách. Např. ve tvaru kapky, slzy, pyramidy, olejové lampičky, svícnu, přívěsku na krk nebo volně tvarované plastiky.
Je zde rovněž možnost objednání více kusů. Na sklo lze pískovat libovolný text.
Památeční sklo je PATENTOVĚ CHRÁNĚNO užitným vzorem. Vše vyrobeno v ČR naší firmou.

Památeční sklo je možné vybrat přímo v naší kanceláři anebo v našem e-shopu

Laser Portréty

Památeční optické sklo s laserovaným portrétem je možné kombinovat s urnou místo klasického štítku anebo samostatně jako vzpomínka na zvířecího kamaráda. Samotný portrét a text je vypálen pomocí speciálního laseru do středu skla, kde získává velmi detailní podobu v mírném 3D zobrazení. LED podsvícení ještě násobí konečný efekt.
Laser Portrét je možné vybrat přímo v naší kanceláři anebo v našem e-shopu

Rakve

V naší nabídce najdete zvířecí dřevěné rakve pro pohřbení do země. Dále nabízíme kartonové rakvičky pro malá zvířátka jako je křeček, kanárek, fretka, želva, atd.. Jedná se o velmi levné rakvičky pro domácí obřady pohřbívání do země ale rovněž mohou být použity i ke kremaci.
Rakve je možné vybrat přímo v naší kanceláři anebo v našem e-shopu

Náhrobní kameny a křížky

Nabídka náhrobních kamenů se bude postupně doplňovat. Jedná se o zakázkovou výrobu. Ukázky náhrobků najdete zde e-shopu

zdroj:http://pohrbyzvirat.cz

Kompletní pietní služby pro domácí mazlíčky

2. ledna 2012 v 21:22 | ADMIN webu


Pro pietní služby jsme vytvořili nové samostatné webové stránky. Pokračujte klepnutím na obrázek nebo zde.
Svoboda zvířat a další.

30. července 2009 v 13:34 | ADMIN svět
Čti celý článek.


Svoboda zvířat | organizace na ochranu zvířat

Ekologická organizace pro ochranu zvířat. Pořádání výchovných a osvětových akcí.
www.svobodazvirat.cz/ - Plzeň-město - Zobrazit na mapě
 
 

Reklama
Reklama