STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU

Nikdy se nevzdávej, s láskou Vaše adminka.

*Zvířata - Ochrana

Další akce demonstrace proti týrání zvířat- tentokráte se uvidíme v BRNĚ

1. dubna 2018 v 15:08 | Admin

BRNO 21.4.2018 OD 16:oo h na náměstí SVOBODY

Za Ronnyho a Marleyho a ostatní týraná zvířata,přijďte na akci v Praze 31.3.2018 od 16h na Vaclavskem náměstí. Není vám lhostejný osud týraných zvířat? Pak určitě příjeďte !

24. března 2018 v 19:04 | Admin

VELKÁ UČÁST V PRAZE JE MOC DŮLEŽITÁ!Prosím PŘIJEĎTE a sdílejte tuto akci děkuji.Muj fb profil je Lenka CZE Praha, a jsem členkou skupiny Za Ronnyho a Marleyho a ostatní týraná zvířata.
Ochrana zvířat pomocí Dárcovské sms

7. ledna 2012 v 17:20 | ADMIN webu
Dárcovská SMS - nový způsob, jak přispět na ochranu zvířat
V letošním roce začal společný projekt Fóra dárců - organizace pro dárce, usilující o podporu filantropie v České republice a Asociací provozovatelů mobilních sítí s názvem Donors Message Service, zkráceně "DMS - Dárcovská SMS". Jde o jednoduchý způsob, jakým může každý držitel mobilního telefonu podpořit menší finanční částkou neziskovou organizaci podle svého výběru.

K projektu DMS se připojila nyní i Nadace na ochranu zvířat se svým projektem "Zvíře není věc", jehož cílem je přispět ke zlepšení vztahu člověk - zvíře - životní prostředí, a to přímou pomocí zvířatům v ohrožení (podporou útulků pro opuštěná zvířata a záchranných stanic pro volně žijící handicapované živočichy) a také vzdělávacími a osvětovými programy pro laickou i odbornou veřejnost.Podpořit dobrou věc už nemůže být snadnější.


Stačí odeslat dárcovskou SMS s textem DMS OCHRANAZVIRAT na číslo 87777. K tarifní ceně za Vaši SMS bude připočtena částka ve výši 30,- Kč + DPH. Nadace na ochranu zvířat obdrží 27,- Kč.
 
 

Reklama