STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU

Nikdy se nevzdávej, s láskou Vaše adminka.

*Singles

Mezi časté důvody života singles lze uvést:

11. dubna 2014 v 17:36 | Admin

Mezi časté důvody života singles lze uvést:

  • nenalezení toho pravého partnera
  • špatná zkušenost z dětství, kdy vztahy mezi rodiči nefungovaly
  • spokojenost s vlastní nezávislostí
  • nepřipravenost na vztah
  • nevydařené předešlé vztahy
  • zdroj:http://partnerske-vztahy.zdrave.cz

Možné důvody pro život single?

11. dubna 2014 v 17:35 | Admin

Možné důvody pro život single?

Mezi typické reakce na otázku přátel: "Proč si někoho nenajdeš?" patří obhajování vlastní finanční nezávislosti, nechuť žen uklízet "chlapský" nepořádek, vařit denně jídlo a zejména dělit se o volný čas a přistupovat na kompromisy. Jelikož dnes život přináší mnoho možností, lze se dlouho věnovat práci, studiu, cestování a pak najednou si člověk prostě zvykne být sám a již není chuť podřizovat zbytek života rodině.
zdroj:http://partnerske-vztahy.zdrave.cz

Co ukrývá pojem singles?

11. dubna 2014 v 17:34 | Admin

Co ukrývá pojem singles?

Jako singles jsou obvykle označování ti, kdo ve věku mezi 25 až 40 lety žijí bez stálého partnera. Obvykle je jako jejich základní rys uváděna úspěšnost v práci a touha budovat vlastní kariéru. Veškerý čas věnují práci či svým zájmům. Často se jedná o lidi finančně soběstačné, s vlastním bytem či autem, kteří mají dostatek známých. Mnohem rozšířenější je tento fenomén ve větším městech, na vesnicích stále přetrvává spíše tradiční model, v němž je rodina velmi důležitou součástí života.
Singles mohou být lidé, kteří buď chtějí žít sami, nebo se nechtějí vázat a vedou krátkodobé a nijak neomezující známosti. Patří sem ale i lidé momentálně nezadaní. Nedá se jednoznačně říci, jestli mezi singles převažují muži nebo ženy. Rozdíl je však patrný v tom, jak jsou společností vnímáni. Muži jsou považováni spíše za ty, kteří si užívají života plnými doušky, ženy jsou hodnoceny jako "staré panny" či ty, které "zůstaly na ocet". Také častěji než muži otevřeně přiznávají, že jim samota nevyhovuje a ve skutečnosti touží po rodině.
zdroj:http://partnerske-vztahy.zdrave.cz

Fenomén života single

11. dubna 2014 v 17:33 | Admin
Život, v němž je na prvním místě nezávislost a touha žít si zcela dle svého uvážení, je dnes velmi oblíbeným. Mnoho lidí je nezadaných, tzv. single. K tomu existuje více důvodů a nelze všechny "házet do jednoho pytle". Jelikož se jedná o stále se rozšiřující trend, přizpůsobuje se mu např. prostředí trhu, na němž můžeme najít nabídku zájezdů pro singles, či jídla určená k přípravě jen pro jednoho člověka. Je k dostání i tzv. singelringen, prsten pro všechny singles. Spojuje ty, kteří si život single zamilovali a vyjadřují tím svůj názor a postoj k životu.
zdroj:http://partnerske-vztahy.zdrave.cz
 
 

Reklama