STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Singles

Mezi časté důvody života singles lze uvést:

11. dubna 2014 v 17:36 | Admin

Mezi časté důvody života singles lze uvést:

  • nenalezení toho pravého partnera
  • špatná zkušenost z dětství, kdy vztahy mezi rodiči nefungovaly
  • spokojenost s vlastní nezávislostí
  • nepřipravenost na vztah
  • nevydařené předešlé vztahy
  • zdroj:http://partnerske-vztahy.zdrave.cz

Možné důvody pro život single?

11. dubna 2014 v 17:35 | Admin

Možné důvody pro život single?

Mezi typické reakce na otázku přátel: "Proč si někoho nenajdeš?" patří obhajování vlastní finanční nezávislosti, nechuť žen uklízet "chlapský" nepořádek, vařit denně jídlo a zejména dělit se o volný čas a přistupovat na kompromisy. Jelikož dnes život přináší mnoho možností, lze se dlouho věnovat práci, studiu, cestování a pak najednou si člověk prostě zvykne být sám a již není chuť podřizovat zbytek života rodině.
zdroj:http://partnerske-vztahy.zdrave.cz

Co ukrývá pojem singles?

11. dubna 2014 v 17:34 | Admin

Co ukrývá pojem singles?

Jako singles jsou obvykle označování ti, kdo ve věku mezi 25 až 40 lety žijí bez stálého partnera. Obvykle je jako jejich základní rys uváděna úspěšnost v práci a touha budovat vlastní kariéru. Veškerý čas věnují práci či svým zájmům. Často se jedná o lidi finančně soběstačné, s vlastním bytem či autem, kteří mají dostatek známých. Mnohem rozšířenější je tento fenomén ve větším městech, na vesnicích stále přetrvává spíše tradiční model, v němž je rodina velmi důležitou součástí života.
Singles mohou být lidé, kteří buď chtějí žít sami, nebo se nechtějí vázat a vedou krátkodobé a nijak neomezující známosti. Patří sem ale i lidé momentálně nezadaní. Nedá se jednoznačně říci, jestli mezi singles převažují muži nebo ženy. Rozdíl je však patrný v tom, jak jsou společností vnímáni. Muži jsou považováni spíše za ty, kteří si užívají života plnými doušky, ženy jsou hodnoceny jako "staré panny" či ty, které "zůstaly na ocet". Také častěji než muži otevřeně přiznávají, že jim samota nevyhovuje a ve skutečnosti touží po rodině.
zdroj:http://partnerske-vztahy.zdrave.cz

Fenomén života single

11. dubna 2014 v 17:33 | Admin
Život, v němž je na prvním místě nezávislost a touha žít si zcela dle svého uvážení, je dnes velmi oblíbeným. Mnoho lidí je nezadaných, tzv. single. K tomu existuje více důvodů a nelze všechny "házet do jednoho pytle". Jelikož se jedná o stále se rozšiřující trend, přizpůsobuje se mu např. prostředí trhu, na němž můžeme najít nabídku zájezdů pro singles, či jídla určená k přípravě jen pro jednoho člověka. Je k dostání i tzv. singelringen, prsten pro všechny singles. Spojuje ty, kteří si život single zamilovali a vyjadřují tím svůj názor a postoj k životu.
zdroj:http://partnerske-vztahy.zdrave.cz
 
 

Reklama