STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Sadomasochismus

Sadomasochismus je sexuální odchylka se sadistickými a masochistickými sklony.

24. listopadu 2011 v 1:13 | ADMIN webu

Sadomasochismus, BDSM

Sadomasochismus je sexuální odchylka se sadistickými a masochistickými sklony. Jedinec upřednostňuje sexuálních aktivity spojené s omezováním osobní svobody, působením bolesti nebo pokořováním. Sadomasochistické osoby provozují tyto takové aktivity dobrovolně, souhlasně a bezpečně.

Jestliže osoba dochází k sexuálnímu uspokojení při trýznění a mučení partnera, jde o sadismus. Jestliže osoba k sexuálnímu vzrušení potřebuje vlastní bolest, jde o masochismus. Sadomasochismus někteří považují za sexuální orientaci, na rozdíl od pojmů masochismus a sadismus, označujících chování jedince.

Praktiky provozované sadomasochisty spadají pod pojem BDSM (BD - bondage, disciplína, DS - dominance, submisivita, SM - sadismus, masochismus). Od sadomasochismu se liší patologická sexuální agresivita i krutost, která nemá sexuální pohnutky.zdroj:http://vibratory.net


Sadismus je sexuální potěšení při způsobování bolesti jinému jedinci. Označení je odvozeno od jména francouzského spisovatele markýze de Sade.[1]
Masochismus je opak sadismu. Je to sexuální potěšení, při kterém je jedinec vzrušen bolestí, která je mu způsobována. Masochismus je pojmenován podle spisovatele Leopolda von Sacher-Masocha.

Oba jevy jsou v jistém smyslu komplementární.
Sadomasochismus je termín zobecňující chování se znaky sadismu či masochismu. Jde o pojmenování aktivity jako jevu, na rozdíl od shora uvedených pojmů, označujících chování jedince. Někteří (zejména lidé ho praktikující) ho považují za formálně nesprávný.

Sadomasochismus pak považují za formu sexuální orientace, čímž míní vrozenou charakteristiku osobní sexuality. Praktiky obecně nazývané sadomasochismem obvykle spadají pod BDSM.
Sadomasochistické praktiky překračující meze obecné přijatelnosti bývají považovány za sexuální úchylku. zdroj: http://cs.wikipedia.org

 
 

Reklama