STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Psychotesty

Velký test psychických poruch

30. ledna 2009 v 20:30 | ♥Naposledy.cz♥
Pokud máte pocit, že s vaší psychikou není cosi úplně v pořádku, tento test by mohl dát vašim pochybnostem konkrétnější kontury.

Zjišťuje možnost výskytu nejčastějších psychických onemocnění - manie, deprese, suicidální tendence, bipolární porucha, závislost na alkoholu, nemoci schizofrenního okruhu, zvýšená úzkost, agorafobie, sociální fobie, panická porucha, generalizovaná úzkostná porucha, obsedantně-kompulzivní porucha, posttraumatická stresová porucha, hypochondrická porucha, somatizační porucha a neurastenie plus jedna doplňková škála.

Vyhodnocení obsahuje informaci, zda a případně jak moc jsou pro vás jmenované poruchy aktuální, srozumitelný popis všech poruch a doporučení, co dělat dále.


Test je vhodný pro dospělou populaci.
Správce testů nemůže nést zodpovědnost za to, jak na vás výsledky testu zapůsobí. Tento test vyplňujete takříkajíc na vlastní nebezpečí a pokud máte obavy ze své reakce na výsledek, doporučujeme vám test raději nedělat, případně jeho výsledky následně konzultovat s lékařem nebo psychologem.Online test s okamžitým vyhodnocením, ČR.
Test má 110 položek, na konci se za vyhodnocení platí 79 Kč zasláním jednoduché sms zprávy (viz instrukce na konci testu), rozsah vyhodnocení vč. komentáře je cca 2 strany A4. Jako bonus najdete ve vyhodnocení 15 stran informací o psychických poruchách (ke stažení jako pdf).


U každého výroku rozhodněte, zda pro vás platí nebo neplatí

Hodnoťte svůj převládající stav zejména za dobu, kdy se cítíte nedobře nebo nestandardně (např. pokud máte výkyvy nálady poslední 3 měsíce, hodnoťte v testu tyto 3 měsíce; jestliže pociťujete úzkost posledních 5 let, hodnoťte těchto pět let). Čas není omezen.

Pozn. Dejte pozor na negativní výroky - např. "Nedokážu se na nic soustředit": pokud se skutečně nedokážete soustředit, musíte zvolit, že dané tvrzení platí; pokud se však soustředit dokážete, musíte zvolit možnost, že tvrzení NEplatí. (Poté, co jste zvolili odpověď, je dobré si ji ověřit stylem "Neplatí, že se nedokážu soustředit").


Nepoužívejte příkaz aktualizovat (obnovit stránku) - tím byste se dostali zpět na začátek testu.


TEST ZDE:Klikni !

Tento test identifikuje 11 poruch osobnosti

30. ledna 2009 v 20:25 | ♥Naposledy.cz♥
Tento test identifikuje 11 poruch osobnosti, resp. tzv. akcentovaných osobností - paranoidní, schizoidní, disociální, emočně nestabilní - impulzivní, emočně nestabilní - hraniční, histriónskou, anankastickou, anxiózní, závislou, narcistickou a pasivně-agresivní. Ve vyhodnocení se dozvíte, zda vaše osobnostní rysy mohou být v některém z popsaných ohledů akcentované (zvýrazněné); součástí je i vyhodnocení dvou dalších doplňkových škál, podrobný a srozumitelný popis všech zmíněných poruch osobnosti a doporučení dalšího postupu.


Test je vhodný pro dospělou populaci.
Správce testů nemůže nést zodpovědnost za to, jak na vás výsledky testu zapůsobí. Tento test vyplňujete takříkajíc na vlastní nebezpečí a pokud máte obavy ze své reakce na výsledek, doporučujeme vám test raději nedělat, případně jeho výsledky následně konzultovat s lékařem nebo psychologem.

Online test s okamžitým vyhodnocením, ČR. Optimalizováno pro MS Explorer.
Test má 120 položek, na konci se za vyhodnocení platí 79 Kč zasláním jednoduché sms zprávy (viz instrukce na konci testu),
rozsah vyhodnocení cca 3,5 strany A4.
Přečtěte si dané věty - tvrzení a u každého rozhodněte,
jak moc pro vás platí - do jaké míry vás vystihuje.


Čas není omezen, ale doporučuje se zbytečně dlouho nad jednotlivými výroky nepřemýšlet (nejsou tu žádné dobré ani špatné odpovědi).


Pozn. Dejte pozor na negativní výroky - např. "Nemám rád/a bílou barvu": pokud skutečně nemáte rádi bílou, musíte zvolit, že dané tvrzení platí; pokud však bílou rádi máte, musíte zvolit možnost, že tvrzení NEplatí. (Poté, co jste zvolili odpověď, je dobré si ji ověřit stylem "Vůbec neplatí, že nemám rád bílou barvu").

Nepoužívejte příkaz aktualizovat (obnovit stránku) - tím byste se dostali zpět na začátek testu.


TEST ZDE :Klikni !

 
 

Reklama