STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU

Nikdy se nevzdávej, s láskou Vaše adminka.

*Psychotesty

Velký test psychických poruch

30. ledna 2009 v 20:30 | ♥Naposledy.cz♥
Pokud máte pocit, že s vaší psychikou není cosi úplně v pořádku, tento test by mohl dát vašim pochybnostem konkrétnější kontury.

Zjišťuje možnost výskytu nejčastějších psychických onemocnění - manie, deprese, suicidální tendence, bipolární porucha, závislost na alkoholu, nemoci schizofrenního okruhu, zvýšená úzkost, agorafobie, sociální fobie, panická porucha, generalizovaná úzkostná porucha, obsedantně-kompulzivní porucha, posttraumatická stresová porucha, hypochondrická porucha, somatizační porucha a neurastenie plus jedna doplňková škála.

Vyhodnocení obsahuje informaci, zda a případně jak moc jsou pro vás jmenované poruchy aktuální, srozumitelný popis všech poruch a doporučení, co dělat dále.


Test je vhodný pro dospělou populaci.
Správce testů nemůže nést zodpovědnost za to, jak na vás výsledky testu zapůsobí. Tento test vyplňujete takříkajíc na vlastní nebezpečí a pokud máte obavy ze své reakce na výsledek, doporučujeme vám test raději nedělat, případně jeho výsledky následně konzultovat s lékařem nebo psychologem.Online test s okamžitým vyhodnocením, ČR.
Test má 110 položek, na konci se za vyhodnocení platí 79 Kč zasláním jednoduché sms zprávy (viz instrukce na konci testu), rozsah vyhodnocení vč. komentáře je cca 2 strany A4. Jako bonus najdete ve vyhodnocení 15 stran informací o psychických poruchách (ke stažení jako pdf).


U každého výroku rozhodněte, zda pro vás platí nebo neplatí

Hodnoťte svůj převládající stav zejména za dobu, kdy se cítíte nedobře nebo nestandardně (např. pokud máte výkyvy nálady poslední 3 měsíce, hodnoťte v testu tyto 3 měsíce; jestliže pociťujete úzkost posledních 5 let, hodnoťte těchto pět let). Čas není omezen.

Pozn. Dejte pozor na negativní výroky - např. "Nedokážu se na nic soustředit": pokud se skutečně nedokážete soustředit, musíte zvolit, že dané tvrzení platí; pokud se však soustředit dokážete, musíte zvolit možnost, že tvrzení NEplatí. (Poté, co jste zvolili odpověď, je dobré si ji ověřit stylem "Neplatí, že se nedokážu soustředit").


Nepoužívejte příkaz aktualizovat (obnovit stránku) - tím byste se dostali zpět na začátek testu.


TEST ZDE:Klikni !

Tento test identifikuje 11 poruch osobnosti

30. ledna 2009 v 20:25 | ♥Naposledy.cz♥
Tento test identifikuje 11 poruch osobnosti, resp. tzv. akcentovaných osobností - paranoidní, schizoidní, disociální, emočně nestabilní - impulzivní, emočně nestabilní - hraniční, histriónskou, anankastickou, anxiózní, závislou, narcistickou a pasivně-agresivní. Ve vyhodnocení se dozvíte, zda vaše osobnostní rysy mohou být v některém z popsaných ohledů akcentované (zvýrazněné); součástí je i vyhodnocení dvou dalších doplňkových škál, podrobný a srozumitelný popis všech zmíněných poruch osobnosti a doporučení dalšího postupu.


Test je vhodný pro dospělou populaci.
Správce testů nemůže nést zodpovědnost za to, jak na vás výsledky testu zapůsobí. Tento test vyplňujete takříkajíc na vlastní nebezpečí a pokud máte obavy ze své reakce na výsledek, doporučujeme vám test raději nedělat, případně jeho výsledky následně konzultovat s lékařem nebo psychologem.

Online test s okamžitým vyhodnocením, ČR. Optimalizováno pro MS Explorer.
Test má 120 položek, na konci se za vyhodnocení platí 79 Kč zasláním jednoduché sms zprávy (viz instrukce na konci testu),
rozsah vyhodnocení cca 3,5 strany A4.
Přečtěte si dané věty - tvrzení a u každého rozhodněte,
jak moc pro vás platí - do jaké míry vás vystihuje.


Čas není omezen, ale doporučuje se zbytečně dlouho nad jednotlivými výroky nepřemýšlet (nejsou tu žádné dobré ani špatné odpovědi).


Pozn. Dejte pozor na negativní výroky - např. "Nemám rád/a bílou barvu": pokud skutečně nemáte rádi bílou, musíte zvolit, že dané tvrzení platí; pokud však bílou rádi máte, musíte zvolit možnost, že tvrzení NEplatí. (Poté, co jste zvolili odpověď, je dobré si ji ověřit stylem "Vůbec neplatí, že nemám rád bílou barvu").

Nepoužívejte příkaz aktualizovat (obnovit stránku) - tím byste se dostali zpět na začátek testu.


TEST ZDE :Klikni !

 
 

Reklama