STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Psych- ordinace

Psychologické a psychiatrické ordinace 1

17. ledna 2009 v 15:00 | ♥Naposledy.cz♥

Výsledky hledání


Mindsoft, s.r.o.

Poradenství v oblasti depresí, osobního růstu, koučinku, partnerských vztahů a kariérního růstu. Jako jediní v ČR používáme metodu emočních rovnic a aktivní práce s klientem. Vydáváme časopis osobního růstu, pořádáme semináře pro veřejnost.


PhDr. Jindřich Vaněk - GVC Marketing

Psychologické testy pro výběr zaměstnanců. Dopravně psychologické vyšetření. Zákon 411/2005. Vyšetření řidičů. Klinická psychologie. Psychotesty pro řidiče. Osobnostní profily. Psychologické testy provádíme pro organizace i občany. Soudní znalec.


TERAPIE.INFO, s.r.o.

Privátní psychiatrie, psychologie a psychoterapie - zaměřujeme se na deprese, fobie, poruchy příjmu potravy (mentální anorexie a bulimie), nutkavé poruchy (obsese), závislosti, psychózy (schizofrenie), demence. Jen přímá platba.


Poradna Psychoterapeut.cz

Psychologická a manželská poradna - nabízíme pomoc při řešení krize a rozhodování formou psychologie a psychoterapie. Řešíme i rozvod, deprese, závislost a mobbing. Součástí je i supervize, vzdělávání, kurzy komunikace, mediace. Internetová poradna.


MUDr. František Matuška - SPAS Praha

Psychiatrická a psychoterapeutická pomoc, hypnoterapie, párová a rodinná terapie, vše zaměřeno na řešení osobních anebo vztahových a komunikačních problémů. Nabízíme též profesionální pomoc profesionálům (vzdělávání, trénink, supervize, koučování).


Mgr. Ivana Vaverková

Psychologická a manželská poradna - nabízíme pomoc při řešení krize a rozhodování formou psychologie a psychoterapie. Řešíme i rozvod a deprese.


MUDr. Martin Dejdar

Psychiatrická ordinace. Psychoanalytická psychoterapie a vedení Bálintovských skupin. Nutno se předem telefonicky objednat.


PhDr. Miloš Kajuk

Psychologická ordinace. Poskytujeme psychologické poradenství a psychoterapii pro dospělé, dospívající, děti. Dále se věnujeme psychologické diagnostice. Zajišťujeme dopravně psychologická vyšetření. Nabízíme supervizi.
Praha 1, Kaprova - (1 pobočka)


Mgr. Ján Lukány - psycholog a psychoterapeut

Komplexní psychologická, psychoterapeutická a poradenská péče v oblasti partnerských vztahů. Manželské poradenství, párová a individuální terapie.


MUDr. Jiří Berka

Psychoterapeutická a psychiatrická ordinace pro dospělé i děti. Poskytuji systematickou psychoanalytickou psychoterapii, a to individuálně i skupinově. Ve zbývajícím pracovním čase se věnuji běžné psychiatrické problematice.


PhDr. Magdalena Frouzová - Institut pro výzkum rodiny

Klinická psychologie, psychoterapie, placené individuální, skupinové a rodinné konzultace.


Centrum duševní a tělesné harmonie

Léčíme alternativními přístupy i klasickou medicínou - esence, kineziologie, Bowenova terapie, Oshovy meditace, konstelace, relaxace, potravinové doplňky a léčiva, psycho, hypno a farmakoterapie. Pořádáme víkendové semináře a pobyty v Chorvatsku.


PhDr. Patricie Anzari, CSc.

Poskytuji psychoterapii osobních, rodinných i manželských krizí. Nabízím intenzivní prožitkové pobyty (České Švýcarsko)- malé skupiny dospělých: osobní růst, zdravé vztahy, zvládání stresu a depresí, odvaha. Telefonická podpora klientů 24h.


MUDr. Taťjana Horká - Psychoprofi

Soukromá psychologicko-psychiatrická ambulance - nabízíme komplexní péči dětské a dorostové psychiatrie, psychoterapie dětí, dospělých, párovou, rodinnou a skupinovou, dále poradenství, konzultace, přednáškovou činnost pro školy, firmy a organizace.


MUDr. Pavla Zemková

Psychiatrická ordinace, soudně znalecká činnost v oboru psychiatrie.


MUDr. Barbora Zahradníková

Provádíme standardní psychiatrickou péči pacientům nad 18 let, jako doplňek pak kognitivně-behaviorální psychoterapii. Vzhledem ke specifikům psychiatricko-psychoterapeutické péče je nutné se předem objednat. Jsem soudní znalec v oboru psychiatrie.


Mgr. Šárka Bezvodová - Soukromá psychologická praxe

Poskytuji psychologické poradenství a psychoterapii pro dospělé. Používám hypnózu. Nabízím kurzy relaxačních a imaginativních technik, preventivní programy pro náročné profese a pobyty s psychologickou péčí - rozšířený víkend.


Centrum psychiatrické péče, s.r.o.

Psychiatrická ambulance pro dospělé MUDr. Michaely Málkové. Diagnostika a léčba psychických poruch ve stáří. Léčba schizofrenie, deprese, úzkostných poruch, partnerské poradenství. Poradenská činnost v oblasti životního stylu.


MUDr. Robert Brock

Provoz psychiatrické ambulance pro dospělé. Diagnostika a léčba psychických obtíží a poruch. Léčba poruch nálad, úzkostných a adaptačních poruch. K objednání není nutné doporučení praktickým lékařem.


Acach, s.r.o.

Poskytování psychiatrické pomoci.


Adioc - Maják

Sdružení se zabývá primární prevencí zneužívání návykových látek. Provádí diagnostiku šikany, přednášky, semináře.


Agapé psychiatrická ambulance, s.r.o.

Ambulantní léčba duševních poruch.


Aleš Michálek - Sogne

Nabízíme psychoterapie, psychiatrii a soudně znaleckou činnost.


BAUER Petr MUDr., psychiatr

Ambulantní psychiatrická ordinace.


Bc. Simona Sedláčková

Psychoterapie, poradenství v oblasti rodinných vztahů, závislostí na návykových látkách a alkoholu. Prevence, poradenství v oblasti snižování nadváhy.


Zdroj:Klikni !


Dále mám pro Vás Knihu:

Kniha uznávaného amerického psychoterapeuta, ve které se autor zabývá novou psychologií lásky, tradičních hodnot a duchovního růstu.

Obálka: Nevyšlapanou cestou

Více zde:KLIK !

 
 

Reklama