STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Proroctví

Podle mytologie bylo Oidipovi předpovězeno...

16. prosince 2011 v 16:03 | ADMIN webu
..že zavraždí svého otce a ožení se s vlastní matkou. Věštba se po sérii katastrof naplnila. Vědci vyzkoumali, že i ve skutečném životě mají proroctví tendenci se naplňovat.
Robert Rosenthal provedl v 60. letech výzkum, na jehož začátku bylo učitelům řečeno, že psychologické testy ukázaly, že nadání a možnosti některých žáků jsou vysoké, zatímco u jiných žáků nízké. Ve skutečnosti však byli žáci "nadaní" voleni zcela náhodně, podle tabulky náhodných čísel. Po jednom roce se ukázalo, že školní výkon dětí s takzvaným vyšším nadáním byl, měřeno standartními testy, významně lepší.

Po dvaceti letech dalšího výzkumu se vědci domnívají, že výkony ostatních lidí můžeme velmi ovlivnit svým očekáváním. Toto byste měli mít na paměti zejména u svých dětí. Věty typu: "Nevím, co z toho kluka jednou bude." "Kdyby byla aspoň hezká, když už není chytrá." určitě vašim dětem na sebedůvěře nepřidají a předem je zrazují od snahy po úspěchu.

Též myslete na to, že záporná očekávání jak u sebe, tak i u vašich spolupracovníků a partnerů pravděpodobně přinesou záporné důsledky. I když kladná očekávání ("myslím, že to dokážu", "dokážeš to!" úspěch nezaručují, zcela jistě zvyšují jeho pravděpodobnost.zdroj:http://psychologie.doktorka.cz
 
 

Reklama