STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Porucha sexuálních vztahů

Sexuální poruchy muže..

21. listopadu 2011 v 10:35 | ADMIN webu
Sexuální poruchy muže
Sexuální chování je prapůvodní lidskou vlastností, protože bez něho by nebylo možné přežitá lidstva na této planetě. Jde o soubor vlastností a prožitků, které každého člověka vedou nejen k hledání a uspokojování vlastních sobeckých potřeb, ale nutí jej současně brát ohled na ostatní, ať již na sexuálního partnera či partnerku, nebo na možné početí dítěte. Sexuální život do značné míry spoluurčuje kvalitu lidského života. Je tomu tak proto, že sexualita je vydatným zdrojem kladných i záporných citů a zkušeností.
Základní jednotkou pro sexuální chování je nepochybně pár. Proto při popisu lidské sexuality nikdy nevystačíme s omezením na psychické a tělesné sexuální vlastnosti jediného individua. Vždy je třeba kromě tělesných a duševních předpokladů jednotlivce hodnotit také obtížně uchopitelnou schopnost navazovat a alespoň na nějakou dobu udržet uspokojivé a dostatečné stálé párové vztahy.


Mužská sexuální role je tradičně spojována s většími nároky na pohlavní výkonnost (potenci), než role ženská. Je tomu tak proto, že muži jsou, a to nejen v sexu, zpravidla podnikavější a soutěživější než ženy. Nepřekvapuje proto, že se o impotenci (neschopnosti) hovoří jako o problému mužském. Aby muž kritériím své sexuální výkonnosti dostál, musí být vybaven dostatečným sebevědomím a správně vyvinutými a fungujícími pohlavními orgány. Jak jsme již uvedli, nespornou biologickou vlastností mužů je vysoká sexuální podnikavost. V sexuálním prožívání je muž méně závislý na kvalitě partnerského vztahu. Dokáže proto snadněji než žena dobře prožít sexuální styk i s osobou, kterou nevnímá příliš pozitivně. Hodně problémů pak mužům přináší jejich nesporná schopnost k povrchním, někdy dokonce zcela anonymním sexuálním vztahům. Ve vyhraněné podobě se tato schopnost uplatňuje při pohlavních stycích s prostitutkami a při konzumaci nejrůznějších erotických konzumních podnětů. zdroj: http://www.sexuologickaspolecnost.cz
 
 

Reklama