STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Podrážděnost

Podrážděnost,kdy emocionální reakce neodpovídá nervozitě (není adekvátní)!

24. listopadu 2011 v 21:17 | ADMIN webu
PODRÁŽDĚNOST

Rozčilovat se - to je zcela normální. Každého z nás něco rozčiluje a nejčastěji to v nás vyvolává nějakou emocionální reakci.

O podrážděnosti lze hovořit pouze v těch případech, kdy emocionální reakce neodpovídá nervozitě (není adekvátní)!

Samozřejmě se v životě stává, že po únavném pracovním dnu náročných jednání nebo nepříjemností doma nás rozčílí i to, co v jiných případech je nám zcela lhostejné. Ovšem taková podrážděnost často vyprchá s vymizením problémů.

Jestliže však naše podráždění nenese sebou zjevné příčiny, pak je možné hovořit o zvýšené podrážděnosti. V takových případech podráždění (vyvolané někým nebo něčím) se projevuje "bouřlivou" emocionální reakcí, často neadekvátním jednáním, leckdy přecházejícím v agresivitu.
Může existovat řada příčin, které vyvolávají vyšší podrážděnost ale také existuje i mnoho způsobů, které pomáhají zbavit se tohoto stavu.
Někdy pomůže dobrý, plnohodnotný odpočinek nebo změna způsobu života, sportovní vyžití atd.
Ale v některých případech (zvláště je-li reakce na podrážděnost agresivní) se bez pomoci odborníka neobejdete.zdroj: http://pscz.org/ 
 

Reklama