STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Kineziologie

Účinky kineziologie

11. dubna 2014 v 3:25 | Admin

Účinky kineziologie

 • zlepšení komunikace s ostatními lidmi, podpora komunikace, pochopení v rámci rodiny
 • pomoc při řešení partnerských neshod
 • snížení napětí, uvolnění, odstranění stresu
 • urychlení léčby zdravotních problémů (bolesti zad, kloubů, hlavy, kožní nemoci,záněty, chronické i akutní obtíže)
 • korekce váhy
 • pomoc při problémech s otěhotněním
 • ujasnění si svých cílů, nalezení životní cesty
 • získání sebedůvěry
 • odbourání fóbií
 • odstranění alergií
 • pomoc při léčbě závislosti
 • zvýšení imunity organizmu
Během života můžeme přijmout mnoho negativních programů, které následně ovlivní náš život. Jedním ze způsobů, který nám může pomoci se tohoto negativního zbavit, je tedy i kineziologie. Pomocí ní můžeme provést jakýsi "úklid sami v sobě", opustit nevhodné a připravit cestu volnosti v rozhodování a příjemným emocím.

Slyšeli jste již dříve o kineziologii?
zdroj:http://terapie.zdrave.cz

Kineziologie

11. dubna 2014 v 3:24 | Admin
Kineziologie je metod, při níž je možné vyřešit si skryté konflikty z minulosti, které ovlivňují váš reálný život. Její podstatou je zharmonizování energií těla a nalezení příčiny, která narušila tok vaší energie v těle (traumatický zážitek, špatná zkušenost), a její proudění opět obnovit.

Základy kineziologie

Základy kineziologie položil již v roce 1964 George Goodheart. Ty byly dále rozpracovány a roku 1973 John F. Thie sestavil učební materiál s názvem "Touch for Health". V dalším vývoji této metody se vyspecifikovalo několik odvětví. U nás byla roku 1999 založena Česká společnost pro rozvoj osobnosti One Brain systém, která se právě odvětví kineziologie věnuje.
Kineziologie odstraňuje bariéry, které jsme v minulosti získali a pomáhá nám nalézt rovnováhu a možnost svobodně se nyní rozhodovat. S její pomocí se odstraňujíenergetické bloky v mozku vzniklé působením stresů. Ve stresových situacích dochází totiž v našem těle k negativní reakci, která pro nás může mít do budoucna mnohé nepříjemné důsledky. Výsledkem mohou být různé typy fyzických či duševních problémů (bolesti hlavy, zad, obezita, alergie, fóbie atd.).
Tato metoda pracuje s tzv. svalovým (kineziologickým) testem. Vychází z předpokladu, že mozku můžeme zadat jakoukoli otázku a odpověď dostaneme v podobě změny svalového napětí. Terapeut tedy jemně zatlačí dlaní na předpaženou ruku klienta, aby mohl pocítit změnu napětí svalu a získal tak odpověď na svoji otázku. Při negativní myšlence sval oslábne, při pozitivní zesílí. Následná korekce zablokovaného proudění energie se skládá z jednoduchých pohybů a dotyků, případně světelného působení.
zdroj:http://terapie.zdrave.cz
 
 

Reklama