STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Hematofobie

Hematofobie

11. dubna 2014 v 2:49 | Admin

Hematofobie

Hamatofobie je chorobný strach z krve. Lidé s touto fobií mohou v určitých situacích ohrožovat sebe i ostatní. Ve chvíli, kdy vidí krev, nejsou schopni jednat, pomoci zraněnému. Je velmi obtížné těmto lidem odebrat krev.
Seznam všech fobií vysoko překračuje stovku. Objevují se však stále nové typy fobií. Například nedávno němečtí vědci upozornili na nebezpečí facebooku v souvislosti s fobiemi. Lidé, kteří mají přidáno větší množství přátel (více než 100) se začínají obávat, že nestihnou být se všemi v kontaktu. Z těchto pocitů pak mohou vznikat i fobie (podobně jako nomofobie).
Trpíte vy nebo někdo ve vašem okolí fobií, která vám ztrpčuje život?
zdroj:http://fobie-a-panika.zdrave.cz
 
 

Reklama