STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Exhibicionismus

Exhibicionismus

24. listopadu 2011 v 13:21 | ADMIN webu

Exhibicionismus, sex na veřejnosti


Exhibicionistům přináší uspokojení veřejná sexuální aktivita nebo odvážné vystavování se. Sexuální vzrušení může pramenit i z možnosti být náhodně viděn při aktu. Exhibicionista ukazuje svůj genitál cizím lidem nečekaně, obnažuje se, masturbuje na veřejnosti apod. Patří k nejčastěji se vyskytujícím sexuálním odchylkám a má sklon k častému opakování.
Exhibicionisté touží po pozitivních reakcích, mezi které patří návrh pohlavního styku, obdiv, vzrušení apod. Pokud je reakce negativní (vykřik zděšením, opovržení, strach), jejich napětí opadne a cítí se zahanbeni. Exhibicionista to přesto příště zkusí znovu, dokud se nedočká vytoužené reakce.

Exhibicionismus (z latinského exhibere, tj. "vystavovat"), známý též například jako syndrom Lady Godivy", je psychologická potřeba a typ chování zahrnující vystavování částí těla jiným lidem, s cílem získání výstřední přízně, obvykle alespoň z části se sexuálním podtextem, k upoutání pozornosti ostatních při vystavování na obdiv své obnažené "přirození", tj. části lidského těla, které by měly být za normálních okolností zakryté. Některé studie uvádějí, že druhem exhibicionismu je i psychologická skatologie.

V roce 1988 proběhl výzkum, během něhož bylo 185 exhibicionistům položena otázka "Jak by měla reagovat osoba, které ukazuješ své genitálie?" Nejčastější odpověď byla: "chtít pohlavní styk" (35,1 %), následovaly odpovědi "nejsou třeba žádné reakce" (19,5 %), "ukázat rovněž své genitálie" (15,1 %), "obdivovat" (14,1 %) a "žádná reakce" (11,9 %). Pouze malé procento exhibicionistů vybralo odpověď "vztek a odpor" (3,8 %) či "strach" (0,5 %).
 
 

Reklama