STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Demyelinizační nemoc

DEMYELINIZACNI ONEMOCNĚNÍ S PSYCHIATRICKOU SYMPTOMATIKOU

5. listopadu 2011 v 2:49 | ADMIN webu
DEMYELINIZACNI ONEMOCNĚNÍ S PSYCHIATRICKOU SYMPTOMATIKOU

DEMYELINISATION DISEASE WITH PSYCHIATRIE SYMPTOMS

Eva Kadlecová, Iveta Burdová, Miluše Holáková, Lenka Kozáková

Psychiatrická léčebna, PísekSOUHRN

Kadlecová E, Burdová I, Holáková M, Kozáková L. Demyelinizační onemocnění s psychiatrickou symptomatikou
Dlouhodobě psychiatricky léčená mladá žena nemá a nikdy neměla žádné neurologické příznaky. Při vyšetření k vyloučení prolaktinomu bylo náhodně zjištěno demyelinizační onemocnění charakteru roztroušené sklerózy, které se zřejmě dosud projevovalo pouze měnlivými psychickými příznaky kolísavé intenzity s poněkud atypickými projevy, které byly dosud odlišně interpretovány a diagnosticky uzavírány.
Klíčová slova: demyelinizační onemocnění, atypické psychiatrické příznaky.

SUMMARY

Kadlecová E, Burdová I, Holáková M, Kozáková L. DEMYELINISATION DISEASE WITH PSYCHIATRIE SYMPTOMS
A young woman has been treated for a long time by psychiatrists. She has never had any neurological symptoms. During examinations in order to exclude prolactinoma, a demyelinisation disease (multiple sclerosis) has ben found, which was manifested by atypical psychiatric symptoms of variable intensity only. These symptoms were differently interpreted and diagnostically assessed.
Key words: demyelinisation disease, atypical psychiatric symptoms.
 
 

Reklama