STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

*Atypický autismus

Atypický autismus v AJ

24. listopadu 2011 v 18:30 | ADMIN webu
Atypical autism is a type of autism that may go undiagnosed for years. Parents who suspect autism but find that their child does not have many of the common autism symptoms should learn the characteristics of atypical autism. Since this type of autism is easily missed, it is important for parents to recognize symptoms and seek treatment. Early intervention provides the best chance for a healthy and productive life for all children with autism.

Atypical Autism Overview

Atypical autism is a neurological disorder that affects social behavior, language development and creative expression. This type of autism may occur at a later age than most cases of autism. An affected child commonly does not show autism symptoms until after age three. Individuals do not have a number of common autism symptoms, which is why it is called atypical.

Atypical Autism or PDD-NOS?

Atypical autism is the old term for pervasive developmental disorder not otherwise specified (PDD-NOS). The American Psychiatric Association's Diagnostic and Statistical Manual of Mental Health Disorder, Fourth Edition, Revised Text (DSM IV-TR), refers to atypical autism as PDD-NOS. The DSM describes the autism spectrum disorder as pervasive development disorders (PDD) and breaks it up into five PDDs. PDD-NOS is one of five neurological disorders that includes autism, Asperger's syndrome, Rett syndrome and childhood disintegrative disorder.


 
 

Reklama