STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU

Nikdy se nevzdávej, s láskou Vaše adminka.

Pan prezident Klaus se zasloužil o umírání na rakovinu

26. listopadu 2011 v 13:21 | ADMIN webu |  *Umírání a Smrt
29.9.2010
Petr Wagner
Pan president Klaus se rád vyhraňuje. Leckdy až tak, že se zdá, že jeho názorové provokace na hranici absurdity už jsou to jediné, čím může zaujmout. Momentálně otevíral v Kutné Hoře továrnu na výrobu cigaret.
Jeho provokace jsou někdy inspirující, někdy úsměvné, někdy směšné, ale toto? Co přijde příště? Bude otevírat veřejný dům? Varnu pervitinu? Nebo co proboha ten nešťasník je ještě ochoten udělat, aby si ho lid obecný vůbec všiml?
V dnešním kontextu západního světa si nedokážu opravdu představit větší hloupost, než aby se prezident účastnil otevírání takovéto továrny! Kouřit v nemocnici v USA se rovná tomu chodit tam nahý, ale aby prezident se účastnil takové promo akce?
No nevím... co může ještě po tomto přijít. Pane Topolánku, vy se budete smažit v pekle, za to, že jste nám Klause zvolili prezidentem. To jste nám opravdu ale opravdu neměl dělat....
Zdroj: Britské listy
Dovolím si zde citovat z týdeníku Sunday Times mluvící za ty, kteří se nedali oklamat: "Co mne otravuje, není ani tak běsnící nesnášenlivost nekuřáckých zanícenců, sama těžko stravitelná, i když vyplývá z některých osobních zvyklostí, ale urážlivá a arogantní intelektuální nepoctivost jejich medicínského podřádu."…
Že se nevymýtila rakovina plic, nemoci srdce a krevního oběhu, není důsledkem ignorace, ale neschopností předložit skutečné příčiny nemoci a výzkum zaměřit tímto směrem. Stalo se zvykem popisovat choroby, pro něž není známé nezbytné, tj. dostatečná příčina, jako původem multifaktoriální. To se týká zejména rakoviny a koronární choroby srdce. Nejenom, že toto vede k nereálným nadějím a falešným iluzím, ale jak vidím i k zakrývání vlastních neznalostí a hledáním viníka vně. Osobně multifaktoriální původ mi zní jako "neznámý" a je tudíž eufemismem pro nevědomost. Lékaři se samozřejmě necítí dobře, mají-li přiznat nevědomost, a proto jsou v pokušení použít kamufláží pro mezery ve vědění. A jedna z Vaší kamufláže je i výše uvedený článek. Díky Bohu více vypovídající o Vás než o citovaném. S čím se však ještě potřebuji smířit, je zavádějící medicínský předpoklad, že jsem natolik hloupý, abych bez cizí pomoci spolkl nedopečené argumenty.


Bruselský boj s kouřením je směšný, nechal se slyšet Klaus

Autor: ČTK
Největší výrobce cigaret v Česku Philip Morris otevřel novou část svého závodu v Kutné Hoře, která mu umožní zvýšit výrobní kapacitu z 30 na 40 miliard kusů cigaret ročně. Pásku u nového provozu slavnostně přestřihl prezident Václav Klaus. Firmě popřál, ať ji nezahubí regulace z Evropské unie, jež podle něj vede boj s kouřením směšným způsobem.
Prezident, který je znám jako zapřisáhlý nekuřák, prý do Kutné Hory přijel podpořit fungující firmu. Dokončená investice do rozšíření a zmodernizování provozu činí 750 milionů korun, firma díky ní za poslední dva roky vytvořila 250 nových pracovních míst. Podle Klause jde o ukázku toho, že se kdysi privatizace podařila. "Ta firma od té doby funguje zcela mimořádným způsobem, takže to je úspěch našeho průmyslu," dodal.
Zároveň však vyslovil obavy z toho, jak v této oblasti postupuje Evropská unie. "Boj s kouřením je veden směšným způsobem, zákazy se nedá nic nikdy vyřešit," namítl s tím, že takové jednání v minulosti vedlo k pašování a výrobě podomácku. "Podporuji boj s omezováním kouření vrchnostenským nařízením. To je něco jiného než podpora kouření," zdůraznil.

Dovolím si zde citovat část textu z knížky Nemocné ego

kterou jsem vydal v roce 2007

To, co se musí ze zákona nyní psát na každou krabičku cigaret má vyjádřit "zodpovědný" přístup zákonodárců vůči našemu zdraví, protože sami nejsme schopni dobrovolně pochopit co nám škodí. Je to pouhá zástěrka předvádějící "vysokou" míru zodpovědnosti zákonodárců, ale ve skutečnosti má likvidační dopady a lobbystické pozadí, protože jinak by zdravý rozum nikdy nepřipustil takovouto zrůdnost. Jsem přesvědčen, že je otázkou krátkého času, kdy nebude podstatné loby u politiků, kterým není také příjemné se stavit do pozice hlupáků přijímáním zákonů poškozující "voliče". Vysvětlím.
Myšlenka je v základě tvůrčí. Vyslovená nebo napsaná je tím zesílena a prvním krokem ke zhmotnění. To je jeden faktor popisu na cigaretách. Druhým činitelem je placeboefekt. Naše podvědomí dokáže realizovat to čemu věříme, ale i to co mu neustále opakujeme. V odborných kruzích je to známé a proto se placeboefektu využívá při ověřování účinku nových léků. Nemocni jsou rozděleni do dvou skupin, kdy jedné skupině se podávají testující léky a druhé neškodná imitace. Výsledky slouží k posouzení jak účinnosti, tak k sledování vedlejších účinků. "Dokonalé", že?
Ale zpět ke kouření. Do našeho podvědomí se zafixuje všechno co je neustále opakováno. "Kouření způsobuje smrt", "Kouření způsobuje rakovinu". To znamená, že čtením a opakováním těchto nápisů si lidé ordinují to, co nápis sděluje. Vím, všeho moc škodí, ale se vší úctou k lékařům, jde nejen o nehoráznou cílenou dezinformaci, ale z pohledu etického o trestuhodný čin toho nejtěžšího kalibru. Každý nápis, který na nich je, způsobí u lidí, kteří tomu uvěří, přesně to, co je tam sdělováno. A teď mám na mysli samá hrubá neslušná slova pro tvůrce a životadárce takovýchto zákonů, stejně jako pro lobbystické aktéry. Poznámka z emocí: "nechtěl bych být v kůži tvůrců tohoto zákona, v kůži těch, na které dopadá oprávněný hněv kuřáků." Jednou mi snad dají za pravdu ti, kteří budou svědkem důsledků jejich činů. Jdu si zapálit na čerstvý vzduch, abych se uklidnil...
...už jsem tady. Jak jsem kouřil, snížil se mi tep a ztišila rozbouřená mysl, uslyšel jsem anděla, který mi říká: "Ty nevidíš přínos v tom co tě rozhořčilo?... Podívej se na celou záležitost z pohledu karmického. Co jiným činíš, sám jednou prožiješ. Podílíš-li se na šíření hněvu, jednou hněvu budeš vystaven a ještě ve větším měřítku. Možná v jiné podobě, ale to není podstatné, protože každý hněv má destruktivní účinky. Sám přece souhlasíš s tím, že svým hněvem Boží spravedlnost nenahradíš. Stavíš se zbytečně do pozice soudce, nepracoval jsi v podobných podmínkách a chybí ti znalost pozadí celé věci. Věř mi, není jednoduché přijmout tak zodpovědnou roli v životě pokud ti nebylo shůry dáno. V jejich případě není co závidět a přejícnost, než se dostane k cíly, mnění se rozhořčenou myslí v zlomyslnost. Škodíš si čtyřikrát!..." A bylo ticho.
Je to velice zajímavé... Vyslechl jsem anděla, vrátil jsem se napsat to, co mi bylo sděleno a černá niť mého myšlení odvíjející se z negativních pocitů byla přestřižena. Otázky v podobě: "Je to všechno potřeba nekompromisně potrestat postavením před soud pro obecné ohrožení, protože jde o zdraví mnoha lidí? Je takto zdravotnictví cíleně zajišťovaná klientela nebo je to rychlejší likvidace potencionálních důchodců vyžadující náročnou léčbu? Přijde jednou spravedlnost v podobě veřejného odsouzení zveřejněním všech konkrétních autorů takovéhoto zákona? Může to dobře dopadnout, pokud si necháme líbit opečovávání tímto způsobem?" jsou zbytečné stejně jako rozhořčení.
Ticho... neuměl jsem si odpovědět ani na otázku: Kudy dál? Rozhodl jsem se jít znovu zpět "na cigaretu" a zavolat anděla slovy: "Bože, prosím Tě skrze našeho přímluvce Ježíše Krista, pošli mi z duchovního světa průvodce, který mi pomůže najít východisko z této situace a navede mě dobrým směrem. Děkuji Ti, i bytosti tím pověřené. Amen."
..."Vstup do knihovnice lidských moudrostí. V první knize, kterou vytáhneš ze své knihovny, protože tě upoutala pohledem najdeš řešení"...
Podívám se na knihovnu a vzal knížku Zasvěcení od Elisabeth Haich, náhodně otevřené na str.203 cituji:
"Absolutní poslušnost vůči boží vůli je povinností každého spolupracovníka na velkém božském plánu. Vůle boží se může projevovat bezprostředně skrze tebe, nebo skrze jiné lidi. Boží vůli poznáš, když prozkoumáš vše, co se na tobě žádá a zjistíš, zda to odpovídá tvému vnitřnímu přesvědčení. Bůh k nám mluví naším nejvnitřnějším přesvědčením a my ho musíme bezpodmínečně poslechnout. Poslouchat však bez svého vnitřního přesvědčení, pouze ze zbabělosti, strachu, pro materiální výhody, nebo z pouhé snahy ,být dobrý´ - to jest z nízkých osobních důvodů - je podlézavostí a je satanské.
Vládnutí znamená předávat nevědomým a slabím lidem něco z vlastí síly vůle. Univerzální láska má spojit všechny aktivní síly národa, měla by je vést k všeobecnému dobru, aniž je poškozováno lidské právo na sebeurčení. Kdo však chce bez lásky a ze sobeckých důvodů jiným vnucovat vlastní vůli a poškozuje jejich právo na sebeurčení, učiní z božské vlastnosti vládnutí satanické tyranství." Konec citace.
Tento text vysvětluje více než se může na první pohled zdát.
Konec citace.

Dodatek: Každý onkolog, psycholog nebo léčitel, kteří se s rakovinou blíže zabývají a mají více informací o pacientově životě, vám potvrdí, že žádný šťastný člověk s harmonickým rodinným životem a pěknými mezilidskými vztahy se v jejich ordinaci nevyskytuje. Ale ne všichni jsou připraveni přijmout toto poznání.
zdroj:http://www.lecitel-janvas.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama