STRÁNKY INFORMAČNÍHO A DISKUSNÍHO CHARAKTERU
Adminka není nyní v místnostiChat

*Život s poruchou osobnosti aneb Životopis Sandry
Sandra o sobě: Pomáhat je mé poslání


A i tobě ráda pomůžu ,ano i tobě co teď čteš tyto moje věty.Jsem ametér Peer Konzultant,to je osoba která má zkušenost s duševním onemocněním a ráda pomohu i tobě nejen přez svůj životní příběh.Jsem tu i pro tebe a záleží mi na tobě i když tě zatím neznám.Někdy stačí mít si ským promluvit,a věř že já ti budu rozumět a možná zjistíme že jsem měla ten samí problém co máš ty.Stačí když se semnou spojíš,můžeme si spolu povídat tady na mém chatu:
A věř mi jento že už to tu čteš ,teď tady tyto moje řádky, znamená že jsi na dobré cestě,máš snahu a odvahu řešit svojí situaci a to je moc dobře a já tě za to obdivuji,protože jiný zatím tuhle tvou odvahu ježtě nenašly.A až se posuneš tak daleko jako já, a jde to věř mi,třeba i ty budeš chtít být Peer konzultant, ať užamatér nebo profík a pomáhat dál druhým.Tak mi napiš a věř že všechno bude zase dobré,ničeho se neboj,protože už nejsi sám/sama, ale máš mne:-)


S láskou tvá Adminka SandraKdyby jste mi chtěly pomoci k lepšímu životu ,nebo podpořit tyto mé nezyskové stránky,tak budu ráda,ale nejedná se o žádnou sbírku,ale je to zcela dobrovolné,děkuji.


IBAN : CZ68 30 30 0000001303050018
čú:1303050018/3030A shledáte-ly tyto stránečky alespoň trochu užitečnými ,prosím pomožte o nich informovat ostaní pomocí vložení odkazu či obrázku který najdete klinutím na odkaz níže.Vložte jej na své strányky, profily atd..aby se pomoc dostala ke všem kteří jí hledají a potřebují.

Děkuji


Pokračuj rolováním dolů

Vysvědčení: nejrizikovější období pro útěky z domova

22. ledna 2009 v 17:39 | ♥Naposledy.cz♥ |  *Utěky z domu

Vysvědčení: nejrizikovější období pro útěky z domovaZnámka je subjektivním hodnocením učitele a není pouze vizitkou dítěte, ale také rodičů

V pátek 29. června opět přichází pro některé z dětí velmi obávané datum předání závěrečného vysvědčení. Linku bezpečí i další krizové linky však v tomto "horkém" čase zaplavují v rostoucí míře telefonáty těch, kdo byli během školního roku méně úspěšní. Volají ostatně také sami rodiče.

Zájem o poradenství a pomoc se zvyšuje na všech provozovaných linkách: na Lince bezpečí (800 155 555, nonstop), Lince vzkaz domů (800 111 113, 724 727 777 denně 8.00-22.00) a Rodičovské lince (283 852 222, určena dospělým každé pondělí 13.00-16.00 a středu 16.00-19.00 a mimořádně rovněž v pátek v den vysvědčení 29. června v době 14.00-20.00 hodin).

Závěrečné vysvědčení znamená pro děti i dospívající jedno z nejobtížnějších období roku. Přísní rodiče vyvolávají v dětech obavy z reakcí na jejich známky. Rizikové je vysvědčení především z hlediska útěků dětí z domova.

Někteří rodiče, byť to nemyslí vážně, hrozí dětem velmi neuváženě, ať se špatnými známkami raději nechodí domů. Děti, jejichž rodiče používají tělesné či jiné tresty, mají často strach, že budou za známky bity a ponižovány, a proto se bojí domů vrátit.

Úkolem rodičů při hodnocení dětského vysvědčení je tedy především zachování klidu a vážení vlastních slov přímo na "lékárenských váhách". Proto doporučujeme, aby rodiče vždy vhodně volili slova a nezastrašovali své potomky výčitkami a hrozbami.

Známka je subjektivním hodnocením učitele a není pouze vizitkou dítěte, ale také rodičů. Svědčí o tom, jak sami dítěti v průběhu školního roku pomáhali a nakolik mu věnovali pozornost. Rodiče by se měli více zamýšlet nad dlouhodobou spoluprací s dítětem, nad vylepšením vzájemné komunikace. Známky pak nebudou nepříjemným překvapením.


Zdroj:Klikni !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama